დი პი ეი კონსალტინგი
დი პი ეი კონსალტინგი ფოკუსირებულია შემდეგი ტიპის საკონსულტაციო და შესაძლებლობების განვითარებასთან დაკავშირებული მომსახურების გაწევაზე: სოციოლოგიური და მარკეტინგული კვლევების ჩატარება, მომხმარებელთა და დასაქმებულთა განწყობების შესწავლა, ორგანიზაციული და პროექტების სისტემის მონიტორინგი და შეფასება (M&E); პროექტის/პროგრამის შეფასება, საჭიროებების შეფასება, ინსტიტუციური განვითარება, პოლიტიკის დაგეგმვა, ინფორმაციისა და მონაცემების მართვა და მსგავსი მომსახურების სახეები. გარდა ამისა, ორგანიზაციის საქმიანობა მოიცავს ზემოთ ჩამოთვლილ საკითხებზე ტრენინგებისა და კვალიფიკაციის ასამაღლებელი კურსების ორგანიზებას.
იქიდან გამომდინარე, რომ ორგანიზაცია საკონსულტაციო სფეროში საქმიანობს და ახორციელებს სხვადასხვა ტიპის განვითარებაზე ორიენტირებული პროექტების მონიტორინგს და შეფასებას, პოლიტიკის დაგეგმვას, სტრატეგიულ დოკუმენტებზე მუშაობას და შესაძლებლობების განვითარებას, ასევე, მას მჭიდრო შეხება აქვს მდგრადი განვითარების მიზნებთან.
ორგანიზაციის საქმიანობა – კვლევები, განვითარების პროგრამების შეფასებები, შემუშავებული სტრატეგიული და პოლიტიკის დოკუმენტები – ხელს უწყობს სოფლად სიღარიბის აღმოფხვრას, საზოგადოებაში უთანასწორობის შემცირებას, მდგრად ურბანულ განვითარებას და სხვ. აღნიშნულ აქტივობებს შეაქვთ წვლილი მდგრადი განვითარების მიზნების შესრულებაში.

DEPA Consulting is focused on providing consultation and capacity building services in the following areas: Conduct sociological and marketing research, study customer and employee attitudes, monitor and evaluate organizational and project systems (M&E); Project/program evaluation, needs assessment, institutional development, policy planning, information and data management, and other similar services. In addition, the organization also provides trainings and advanced trainings and advanced qualification courses on the above issues.
The organization’s work is closely related to the Sustainable Development Goals, since we work in the field of consulting, provide monitoring and evaluation of various types of development-oriented projects, work on policy planning, oversee strategic documents and ensure capacity building.
CEO
The activities of the organization – research, evaluations of development programs, developed strategic and policy documents – contribute to the eradication of poverty in rural areas, reduction of inequality in society, sustainable urban development, and more. These activities contribute to the SDG goals.