სალომე ზურაბიშვილმა „არარატ ბანკის“ გაეროს გლობალური შეთანხმების წევრად გახდომიდან ერთი წლის იუბილესადმი მიძღვნილ ღონისძიებაში მიიღო მონაწილეობა
გაეროს გლობალური შეთანხმების საქართველოს ქსელის აღმასრულებელმა დირექტორმა, სალომე ზურაბიშვილმა მონაწილეობა მიიღო ერევანში გამართულ ღონისძიებაში, რომელიც „არარატ ბანკის“ გლობალური შეთანხმების წევრად გახდომიდან ერთი წლის იუბილეს მიეძღვნა.
სალომე ზურაბიშვილმა დამსწრეებს სიტყვით მიმართა და გაეროს გლობალური შეთანხმების მნიშვნელობაზე, ასევე, საქართველოს ქსელის საქმიანობაზე ისაუბრა.
ღონისძიებას, რომელიც „არარატ ბანკისა“ და სომხეთში გაეროს მუდმივი კოორდინატორის ოფისის ორგანიზებით გაიმართა, სომხეთში გაეროს მუდმივი კოორდინატორი, გაეროს გლობალური შეთანხმების, სომხეთის ეკონომიკის სამინისტროსა, „არარატ ბანკისა“ და ადგილობრივი ბიზნეს სექტორის წარმომადგენლები ესწრებოდნენ.
ვიზიტის ფარგლებში, ასევე, გაიმართა შეხვედრა სომხეთში გაეროს მუდმივი წარმომადგენლის ოფისში, სადაც სამომავლო თანამშრომლობის შესაძლებლობები განიხილეს.

Salome Zurabishvili participated in the event marking the joining of the UN Global Compact by the Ararat Bank
Executive Director of UN Global Compact Network Georgia Salome Zurabishvili participated in the event held in Yerevan, Armenia, marking the first anniversary of Ararat Bank joining the UN Global Compact.
During the meeting, Salome Zurabishvili addressed the audience, highlighting the importance of the UN Global Compact, and presented the work of the UN Global Compact Network Georgia.
The management of the bank, the UN Resident Coordinator in Armenia, the representatives of the UN Global Compact, the Ministry of Economy of Armenia, and the local business sector attended the event organized by Ararat Bank, and the office of the UN Resident Coordinator in Armenia.